Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku

Jacek Kania

O nas

Nazywam sie Jacek Kania i jestem Komornikiem Sądowym przy Sądzie Rejonowym Lublin-Wschód w Lublinie. Funkcję tą pełnię od 2013 roku, kiedy to decyzją Ministra Sprawiedliwości z dnia XX zostałem powołany na to stanowisko, a prawo wykonywania czynności uzyskałem dnia YY.

Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji UMCS w Lublinie. Doświadczenie zawodowe zdobywałem pracując w Sądzie Rejonowym w Puławach oraz jako Asesor Komorniczy w Kancelarii Komorniczej Rewiru ZZ w Puławach.

Moja kancelaria z siedzibą w Świdniku ma za zadanie pomóc Państwu w sprawnym przebiegu postępowania egzekucyjnego na obszarze właściwości Sądu Rejonowego Lublin-Wschód. W swojej kancelarii zatrudniam pracowników, którzy podobnie jak ja, starają sie jak najrzetelniej wykonywać powierzoną im pracę. Nasze działania prowadzone są zgodnie z przepisami Ustawy o komornikach sądowych i egzekucji.

Wszelkie pytania, wątpliwości lub informacje dotyczące prowadzonych postępowań egzekucyjnych proszę przesyłać do mnie e-mailem na adres komornik.kania@lublin-wschod.pl, bądź też proszę o kontakt osobisty lub telefoniczny z biurem kancelarii.

Kancelaria Komornicza Jacek Kania, ul. Słowackiego 3/3, 21-040 Świdnik, tel. / fax. : (0-81) 728-41-61 | Polityka prywatności | E-mail | © Kancelaria 2013